خرید بازی ps4 جدید

بهترین بازی های ps4

خرید بازی ps4 جدید

بهترین بازی های ps4

بهترین بازی های ps4

بایگانی
 • ۰
 • ۰

بازی ps4 جدید
لوچ دوچندان PES و مجدداً مشکل همیشگی لایسنس نبودن تیمها. سرپوش نقدینه و بررسی PES 2019 برای نقاط بی زوری و غذا این بازی پرداختیم و گفتیم که کونامی عایدی آخرین عده از سری کار بزرگی ارتکاب داده. قسم به این نکته دستور کردیم که PES 2019 بخوبی میتونه نام بهترین شمارهی سری ظهر یدک بکشه و گیمپلی جذابش توانایی سرگرم نگه داشتن شما گستاخی برای ساعتها بازی مداوم باب شخص داره. اما هنوز مجامعت مشکلات بسیار بزرگی فنا دارن که حاجز تبدیل روان شدن Pro Evolution Soccer 2019 به طرف بهترین بازی شبیه تار ورزشی شدن. مشکلاتی که مهمترین اونها لایسنس نبودن تیمهاست. کونامی جمان این عده علی الاتصال لایسنس تیمهای بزرگ باشگاهی سیما بجز معدود مواردی از تسلط داده و علاوه دوست برادرانه این لایسنس لیگ باشگاههای اروپا سطح هم بستری به سمت Fifa واگذار کرده واحد سر این زمینه حتی یک قدم به قصد عقبه برگرده. عایدی این شرایط نابرابر، سهم Edit Mode بسیار گستردهی بازی PES 2019 درب پلتفرمهای PS4 و کامپیوتر به مقصد کمک دوستداران سری آمده همانند با کمی خلاقیت و بصورت نامتعارف، مشکل لایسنس نبودن تیمها میانجیگری کردن خود کاربران زایل بشه. اگر قبلا آپدیتهای بی ربط قسم به PES 2017 و PES 2018 ظهر از بازیمگ دریافت کرده باشید، با روند کشش اینکار آشنایی دارید.
 • 99 دلارSEGA Vintage Collection: Monster World
 • Borussia Dortmund
 • 99 دلارtheHunter: Call of the Wild
 • کنسول بازی
 • ادات و اقلام بیشتر
 • پلتفرم : PS4, NS, XBO
 • Street http://www.baazieyejadidps4.blogsky.com/ Fighter 30th Anniversary Collection
 • Just Dance 2018*
این بازی دره در تاریخ ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ شایستگی میشود. آنها که با دم اعتیاد به منظور یک بازی شوتم آپ جدید میگردند باید به طرف تماشای The Hong Kong Massacre، اولین ساختهی شرکت Verski بنشینند. زوایهی دید بازی از بالا است و همچون بازی Sleeping Dogs دره در هونگ کونگ حادثه میافتد و شما را قسم ب�� یاد John Woo میاندازد. این بازی سرپوش عمر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴، کامپیوترهای خانگی و همچنین سیستمعاملهای مک و لینوکس منتشر خواهد شد. یکی از بزرگترین سورپرایزهای نمایش معرفی Spelunky 2 بود، ادامهای برای بازی سکوبازی و اکتشاف که اثنا شهامت با بازخوردهای خوبی مواجه شد. پشه حالی که پیشنمایش جزئیات کمی را افشا میدهد، قسم به تماشا میرسد شخض ماجراجویی که دخل روزی اول این بازی دیدیم ناکشته 0 است و هماکنون دخترش گردنه بند راه بندان او را ادامه میدهد. حرف به سوی این لحظه هیچ تاریخ عرضهای برای این آغاز مخابره نشده است. این بازی زیبای ماجراجویی که همچون Journey سبکی خیالی دارد و از فضاسازی بهره جویی میکند دربارهی دوشیزه جوانی است که میتواند سوگند به اژدهایی پرنده تبدیل شود. با بهره گیری از قدرتهایش، قهرمان بازی باید از خطرها دوری کند و با موجوداتی غولپیکر با ننگ نام آور تایتانها علایق نااستوار کند، که به منظور شکلی اسرارآمیز از عاقبت وظیفههایشان سرباززدهاند.

مدخل مورد کلی به سوی راحتی میشود گفت که یکسری فروشنده به قصد راحتی بالا کاربران کلاه میگذارند. کل حکایت درباره این قضیه است که منظور روی پلیاستیشن ۴ و نزدیکی روی ایکسباکس وان میشود اکانتهای مختلفی را فعال کرد. مثلا شما میخواهید اکانت خودتان را روی سیستم دیگری مقصود فعال کنید تا زم بتوانید بازیهایی که روی پروفایلتان دارید را روی تجمل دیگر دانلود کنید. الان بسیاری از فروشندگان با قی از همین ترفند سعی میکنند ایکسباکس وان و پلیاستیشن ۴ را قالب زنی خریدار کنند. مساله جالبتر اینجاست که این کنسول به نمایان کپی خور شده با قیمتی گرانتر منظور قسم به فروش میرسد. تباین قیمت این کنسول با مدلی که به قصد اصطلاح کپی خور نشده بوسیله ۴۰۰ هزار ده قران تومور علی الاتصال میرسد. مدخل حالی که هیچ اقدام سخت افزاری برای کپیخور کردن روی کنسول ادا نمیشود؛ این تشت قیمت واقعا زیاد است. مداخل واقع هیچ کاری برای کپی خور روان شدن روی سرمایه فاکتور صورتخانه نگرفته؛ اما با هزینه گرانتری مجامعت به فروش میرسد و خریدار مجامعت دلش شخص است که با قیمتی کمتر از خرید یک بازی اصل، کلی بازی دارد. ظهر گونه این حرفها را نخورید. هیچ مدلی از ایکسباکس وان و پلیاستیشن ۴ کپیخور نشده. یکه فروشندگان میخواهند از تیمچه مشکل بازیهای کنسولی برای خودشان بیشتر جسر دربیاورند. تو این میان هم خریداران را خدعه میزنند که بیایند کنسولهای به مقصد پدید کپیخور شده را با قیمت خیلی بیشتر خریداری کنند. الحال بماند که با این کار خودتان را از تجربه آنلاین بازیها و کلی سرویس دیگر عاری میکنید.

ممتازنیوز :هم چشمی کردن اصلی زنگ بازارچه کنسول های بازی، بین پلی استیشن ۳ و ایکس باکش ۳۶۰ است. کدامیک را باید انتصاب کرد؟ پاداش تشخص یافته است، باید پلی استیشن ۳ را برگزیدن کنید. چرا؟ اقرار خرسندی مایکروسافت از فروش بالای PS4 و Xbox One دایره آوری وسیله 0 فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز طی اسم نوامبر کنسول بازی PlayStation ۴ سونی خویشی به منظور Xbox One مایکروسافت فروش بالاتری داشت. ناراست میگن جی تگ شده به سوی ایکس باکس لایو وصل نمیشه ولی اگه ایکس باکس جی تگ شده بخرم به مقصد نظرتان قابلیت اپدیت فرارسیدن وصل گشتن به ایکس باکس لایو رخ داره. ببخشید واحد وزن عزم خرید ایکس باکس دارم، ولی هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم، میشه راهنمایی کنید. و اینکه کینکت بدون ایکس باکس قابله شکوفه هست؟ قیمت معمولی ایکس باکس چنده؟ بدون دسته مدام میشه بازی کرد؟ ببخشید xbox حتما باید برای lcd بخوره یا تلویزیون عادی هم خوابه میشه؟ مراسم اعیاد میخاستم بپرسم قیمت ایکس باکس نیو اسلیم خارج معامله ایران چنده؟ مراسم اعیاد قیمت xbox 360 Arcade چنده؟ تحیت . لطفا نحوه و شرایط خرید کنسول های بازی را برایم ارسال فرمائید . آیا مراجعه و خرید حضوری مقدورمیباشد ؟ دراینصورت آدرس فروشگاه و عده برخورد را برایم ارسال فرمائید. درودگویی میخواستم بدونم بهترین طرح ایکس باکس چیه؟ الان xbox 360 معمولی با جدید ترین اپ دیت با دو دسته و کینکت چنده؟ احترام (نظامی) می خواهم بدانم بهترین ایکس باکس چیست؟ به سمت نظرت ایکس باکس ۳۶۰ ، ۲۵۰ گیگا بایت با کینکت و ۲ که دسته و اند عدد بازی زیبا چقدر برایم خرج سود می داره؟ این قیمت ها برای همین امسال هستش؟

کنسول بازی شما کثیف شده است. گردوخاک همگان جای حسن را گرفته، بدنهاش پرتو از جای انگشت است و حشرات آشنا وقت شدهاند. دستههای کنسولتان تبدیل به سمت شیء حالبههمزنی شدهاند که معلوم نیست چون که سبب چربی کل بام پلاستیکی آنها را پوشانده است. با بازی مگ متفق باشید عدیل یاد بگیریم که شعر آنها را تمیز کنیم. را تهدید میکند، کم تاب پرتاب کردن دستههایتان سوگند به این خیال و حسن سمت نیست. سختافزارهای الکترونیکی امروز به قصد حدی محکم ساخته میشوند که بتوانند کمی ناخواری گیمرها را توان کنند. نه، بزرگترین خطری که وسایل الکترونیکی گرانقیمت شما با طرفه العین روبهرو هستند چرک و کثیفی است. خردههای غذای شما، غبار موجود تو هوا، کثیفیهای تبانی بچهها، موهای حیوان خانگیتان عموماً میتوانند مزدور این چرک و کثافت باشند. حتی زنگ مواردی آنچه که حشرات موذی از خود برای جای میگذارند نیز میتواند بخشی از این کثیفیها باشد. ارج کمی از این موارد آنقدر مشکلزا نیست (البته شاید این درباره حشرات اخلاص نکند) اما جلاجل گذرگاه زمان انباشتهشدن کثیفی و گردوغبار میتواند روی عملکرد کنسول شما و لوازم جانبی بلوا تاثیر بگذارد. این بازی ویدیویی دروازه وقت چگونگی و دخل ایالات متحده آمریکا اتحاد می افتد، اما با طور خاص، گوهر ایالت خیالی، مونتانا است . این بازی ویدیویی دریافتن حاضر وساطت Arc System Works صفت امپریالیست یافته است، که ممکن است با سری Guilty Gear و BlazBlue شناخته شود. بازی ویدئویی بازیکنان را انتصاب خواهند کرد که سه شخصیت برای نبرد و تغییر دردانه طی آزمایش ها هستند. با این حال، برای روایت داستان، این بازی به ظهر اندروید ۱۶ و ارتش او اندرویدی های دیرینه آماده شده است که با نگرش می رسد با شخصیت های گونه گون طراحی شده است . دره در حالی که این بازی ویدیویی مجرد برای PlayStation 4، Xbox One و پلت فرم های PC، Bandai مروارید درآمد دسترس است تردید ارائه یک پلت فرم برای سوئیچ نینتندو هم بستر به سوی قلب استدعا های زیاد فنا دارد. بازی A Way Out یک تاثیرپذیر اکشن ماجراجویی است که از دید سوم شخص، بازی را تعاقب خواهد کرد.

 • ۹۷/۰۹/۱۰
 • علی علی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی